Strefa alergika

Mając świadomość jak wiele osób boryka się z problemem alergii oraz że ponad połowa populacji podatna jest na przynajmniej jeden jej rodzaj, przez kilka lat pracowaliśmy nad linią pościeli, która zapewni spokojny sen najwrażliwszym użytkownikom. Poszukiwaliśmy najwyższej jakości surowców z wymaganymi atestami, aby wyeliminować ryzyko reakcji alergicznych, zarówno u dorosłych, jak i dzieci oraz niemowląt od 1 dnia życia.

Według Światowej Organizacji Zdrowia około 300 mln ludzi na świecie cierpi na astmę, a 400 mln ma alergiczne duszności lub skarży się na katar alergiczny, swędzenie i zaczerwienienie skóry, łzawienie oczu.

Jako, że w łóżku spędzamy ok. 8h na dobę, czyli 1/3 naszego życia warto zadbać o bezpieczne środowisko snu. 

Standardowa kołdra i poduszka, wypełniona zwykłym włóknem poliestrowym, nawet jeśli oznaczona jest znakiem „antyalergiczna”, nie zapewnia wystarczającej ochrony osobom z nadwrażliwością.

Dlatego we współpracy z Wellman International Ltd. stworzyliśmy prawdziwie antyalergiczną, higienicznie czystą i bezpieczną kołdrę i poduszkę Clini Sen. 

Wypełnienie produktów stanowi włókno Sensifil TM, uznane przez międzynarodową organizację lekarzy Allergy Standards Limited za produkt przyjazny astmatykom i alergikom Atest Asthma&Allergy Friendly.

Allergy Standards Limited to prowadzona przez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie specyficznych produktów przyjaznych astmatykom oraz alergikom. Zajmuje się certyfikowaniem gotowych wyrobów potwierdzając, iż brak w nich szkodliwych substancji mogących powodować reakcje alergiczne u użytkownika.

Włókno Sensifil TM  otrzymało certyfikat „Zatwierdzony komponent”, co potwierdza, że nie powoduje reakcji alergicznych oraz uczuleń i jest odpowiednie do używania w produktach dedykowanych alergikom oraz osobom cierpiącym na astmę.                                                                                                   

Włókno Sensifil TM  jest wolne od wszystkich substancji mogących powodować alergię m.in. roztoczy kurzu, naskórka zwierzęcego, pyłków kwiatowych, środków chemicznych, szkodliwych lotnych związków organicznych, formaldehydów, aldehydów i innych substancji toksycznych.

Chroni przed aktywnością roztoczy oraz chorobotwórczych drobnoustrojów.

Stworzone specjalnie dla osób wrażliwych, chorych na astmę oraz zmagających się z problemem alergii. 

Wielokrotnie testowane, aby zagwarantować najwyższą jakość i czystą przyjemność snu.

 

Pościel Clini Sen produkowana jest w zakładzie, na terenie którego nie używa się składników pochodzenia zwierzęcego będących częstą przyczyną alergii.

Sprawdź produkt