Jakość i bezpieczeństwo

 

Produkujemy pościel wyłącznie z nowoczesnych, lekkich włókien syntetycznych – czystych, bezpiecznych i hypoalergicznych. Świadomie podjęliśmy decyzję o tej wąskiej specjalizacji, abyśmy mogli skoncentrować się na tym, w czym jesteśmy najlepsi. W naszej ofercie nie znajdziesz pościeli z puchu i pierza, gdyż taka dywersyfikacja produkcji w jednym zakładzie zagrażałaby sterylności naszych produktów. Wypełnienia pochodzenia zwierzęcego, pomimo zaawansowanych procesów oczyszczania chemicznego, zbyt często są przyczyną alergii. W czasach, kiedy zagrożenia alergiczne czyhają na Ciebie na każdym kroku, chcemy dać Ci pewność, że w naszej pościeli możesz cieszyć się czystą przyjemnością snu.

Jesteśmy bardzo wymagającym odbiorcą. Współpracujemy wyłącznie z europejskimi dostawcami, którzy gwarantują nam zachowanie i bezwzględną powtarzalność wymaganych przez nas parametrów i potwierdzają najwyższą jakość i bezpieczeństwo materiałów certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 w kl. I – bezpieczne dla niemowląt. Bliskość Instytutu Włókiennictwa w Łodzi pozwala nam natychmiast kontrolować skład surowców, jeśli cokolwiek budzi nasze zastrzeżenia.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo – kołdry i poduszki IGA HOME przeszły pozytywnie proces certyfikacji wg standardów Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny – Świadectwo Jakości Zdrowotnej, potwierdzający dobroczynny wpływ naszych produktów na zdrowie. Nie zawierają sztucznych barwników i szkodliwych substancji chemicznych. Są bezpieczne dla alergików, nie podrażniają, nie uczulają.

Wszystkie produkty IGA HOME produkowane są w Polsce. Wspieramy rodzimy biznes. Tworzymy miejsca pracy. Dbamy o rozwój polskiej gospodarki i przyszłość następnych pokoleń.

Damy o naszą planetę  – organizujemy wszystkie procesy produkcyjne z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Wszystkie surowce, których używamy do produkcji są zgodne z Oeko-Tex Standard 100 w kl. I – bezpieczne dla niemowląt.

Wszystkie nasze produkty poddawane są stałej kontroli jakości wg restrykcyjnych norm IGA HOME.

Gwarancja komfortu i efektywnego wypoczynku – poczuj czystą przyjemność snu od pierwszej nocy.

Mamy 25 lat doświadczenia w produkcji kołder i poduszek.

Możesz nam zaufać.

IGA HOME